Menu

Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla

17:20 - 18:15, čtvrtek (13. červen)

ČT2

Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla
Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla - Obrázek 2 Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla - Obrázek 3 Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla - Obrázek 4 Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla - Obrázek 5 Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla - Obrázek 6 Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla - Obrázek 7 Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla - Obrázek 8 Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla - Obrázek 9 Atlantský oceán: Z pozemského ráje do pekla - Obrázek 10

Dokument. V Karibiku se skvěle daří delfínům, kapustňákům, monstrózním žralokům obrovským, ale i dalším formám života. Cyklus BBC (55 min)

V závěrečné epizodě budeme sledovat jeden rok života v tropické části Atlantského oceánu. Po většinu roku jsou teplé, mělké, chráněné vody Karibského moře doslova rájem. Mezi korálovými útesy kypí život. O jejich osudech ale rozhodují pochody, které se odehrávají daleko odtud u afrických břehů. Prohřívající se vzduch nad Saharskou pouští vede ke vzniku hurikánů, jejichž ničivá síla mění poklidný Karibik v peklo na zemi.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «