Menu

Au Pair 3 aneb Dobrodružství v ráji

15:30 - 17:20, sobota (14. prosinec)

Nova

Herci: G. Harrison, J. Dinwiddie, H. Lenhartová, K. Mealiaová, O. Meredizová, K. Voldingová, C. Tyller, B. White, G. Graham

Rodinný film USA (2009). Caldwellovi odjíždějí na dovolenou do Portorika, a zdá se, že největší problém bude sehnat chůvu na hlídání nejmladšího potomka. A to ještě netuší, že nadcházející týdny jejich životy zásadně změní... (110 min)

Třetí setkání s rodinou milionáře Olivera Caldwella a jeho druhé ženy Jenny. Od toho předchozího uplynulo osm let, dcera Katie končí první rok vysoké školy, Alex právě úspěšně maturoval a rodina se rozrostla o dalšího člena, malou Sarah. Oliver se sice potýká s problémy ve své firmě, kde jeho snaha investovat do vývoje revolučního motoru naráží na odpor finančního ředitele Waltera Hausena, přesto je odhodlán strávit příjemnou, a především společnou, dovolenou s rodinou. Vypraví se s nimi do Portorika, kde rodině zajistí ubytování v příjemném domě na pláži a vezme sebou i Katiinu kamarádku a spolubydlící Arianu, která k ní přijela na prázdniny. Velmi brzy však vyjde najevo, že vše nebude tak dokonalé, jak si Oliver a Jenny představovali. Těsně před odletem dala výpověď mladá chůva, která se starala o Sarah, navíc mají Alex i Katie o tom, jak trávit prázdniny, své vlastní představy, samozřejmě zcela odlišné o představ rodičů. Zatímco Katie se rozhodne konečně prosadit svou nezávislost, Alex se na první pohled zamiluje do Ariany, která však jeho poměrně nemotorné pokusy o sblížení bere s odstupem. To však mladým lidem nebrání využít sebemenší příležitosti uniknout osobním strážcům, které otec najal na jejich ochranu, a užívat si prázdniny po svém. Zejména poté, co se Katie seznámí s sympatickým místním mladíkem. Navíc Alex přemýšlí jak otci sdělit, že nechce jít v jeho stopách ve vedení firmy, a že nechce po prázdninách studovat ekonomii, ale umění. A aby toho nebylo málo, Walter se mezitím za Oliverovými zády snaží dosáhnout jeho odvolání. Situace se zdá každým dnem vážnější a to ještě navíc Alexe, Katie a vlastně i Olivera čeká v závěru dovolené opravdu nečekané překvapení. USA 2009, TV rodinná komedie.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «