Menu

Babovřesky 3

20:20 - 22:25, pátek (20. září)

Nova

Herci: J. Dolanský, P. Kikinčuk, V. Žilková, L. Vondráčková, L. Bílá, T. Bebarová, J. Synková, J. Pecha, T. Trapl, R. Zima, B. Kotiš, J. Altmannová, J. Kikinčuková

Komedie ČR (2015). Do vesnice přijíždí sestra Glorie, která se po vzoru faráře Petra rozhodla vystoupit z řádu. Do Babovřesk se vrací také kontrolor Dodo, ale není sám. Přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři. Akce „likvidace bab“ začíná... (125 min)

Příběh začíná tam, kde předchozí díl skončil - Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do vesnice. Místní drbny v ní poznaly sestru Glorii, která se rozhodla vystoupit z řádu, usadit se v Babovřeskách a žít v bytovce s bývalým farářem. Mezitím se báby dozvědí, že místní mladíci přivedli tři jejich vnučky do jiného stavu. Když dívky odmítnou jít na potrat, babky vyhlásí nastávajícím otcům válku. Navíc do vsi přijíždí nový farář, aby ?zpustlé? babky napravil. Vrací se také kontrolor Dodo se svou novomanželkou. Zbavit se místních drben, o tom sní už delší dobu zdejší starosta Stehlík. Díky dotaci, kterou mu zajistila Dodova manželka, zakoupí všem sedmi babám výlet k moři?

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «