Menu

Četnické humoresky (23/39)

20:20 - 21:50, pátek (16. říjen)

ČT1

Herci: L. Munzar, R. Brzobohatý, L. Šafránková, J. Hartl, Z. Herfortová, T. Töpfer, A. Antalová, M. Vašut, V. Galatíková, J. Janěková, I. Trojan, M. Havelka, L. Juřičková, F. Černín

Bouřka. Krimiseriál ČR (2003). Bouřka nastane nejen mezi Ludmilou a Arazímem, ale také v přírodě, kde málem přijde o život malý Ondra Formánek. Pátračku rozbouří i velký požár statku. Scénář P. Moskalyková. Kamera J. Víšek. (90 min)

K velmi bouřlivé scéně dojde mezi Ludmilou a Arazímem a zdá se, že jejich lásce už definitivně zvoní umíráček. Četníci však musí řešit daleko závažnější konec jiných milostných hrátek. Všemi obletovaná žádoucí vdova Milena je těžce popálena při požáru svého statku. Uzavřená okna a dveře zamčené zvenku napovídají, že zde nejde o neštěstí, ale o zločin, z něhož může být podezírán hned každý druhý mužský ve vesnici. Po bouři však přichází projasnění a někdy i nádherná duha. K něčemu podobnému se může přirovnat i ukončení pohnutého příběhu rodiny Formánkových. Nenadálá návštěva bývalého ministra vnitra Kyliána Pádla (M. Vašut) přinese nečekanou změnu do života sympatického štábního strážmistra Bedřicha Jarého.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 21. říjen, 20:10
Četnické humoresky (24/39)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «