Menu

Coco

17:20 - 19:30, sobota (7. prosinec)

Nova

Herci: G. Depardieu, G. Elmaleh, J. Benguigui, J. Spiesser, N. Lvovskyová, D. Cohen, P. Arbillot, R. Huguenin, C. Salviatová

Animovaný film USA (2017). Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny... (130 min)

Miquel pochází z rodiny ševců, ale jeho srdce volá po hudbě. Ta je u nich doma přísně zakázána. Miguel se chce stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. Během mexického svátku Dne mrtvých začíná jeho dobrodružná cesta za splněním snu. V touze dokázat svůj talent se chlapec souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v okouzlující Říši mrtvých, která hýří všemi barvami. Tam se seznámí s charizmatickým podvodníčkem Hectorem a spolu s ním se snaží odhalit dávné tajemství své rodiny.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «