Menu

Cukrárna (10/13)

11:05 - 12:00, neděle (7. červenec)

ČT1

Cukrárna (10/13)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, I. Janžurová, V. Žilková, J. Hrušínský, N. Konvalinková, J. Štěpánková, V. Postránecký, J. Čvančarová, P. Tenorová, V. Knop, O. Brancuzský

Paní Vanilková. Seriál ČR (2010). Svět se nezbláznil, ale u Sladkých je tahle diagnóza na programu. Scénář J. Míka. Kamera J. Špelda. (55 min)

Nenechte si ujít komediálně laděný rodinný seriál o aktivních ženách staršího věku, které ještě chtějí být v životě užitečné. Seriál natočil režisér Dušan Klein, který letos oslavil životní jubileum (*27. 6. 1939), a do hlavních rolí obsadil plejádu oblíbených herců – V. Žilkovou, J. Hrušínského, I. Janžurovou, N. Konvalinkovou, J. Štěpánkovou, V. Postráneckého, J. Čvančarovou a mnoho dalších. Celou pravdu o Ivě (P. Tenorová) se dozvěděl i děda Křemen (V. Postránecký) a byl z toho pořádný rachot. K smrti uražený odjel na nádraží. Vlak domů mu ale už žádný nejel, a tak by nejspíše musel přespat na nevlídném nádraží, kdyby se tam jako dobrá víla neobjevila starostlivá Bláža (I. Janžurová). Nakonec děda Křemen zjistil, že vnučka je s přítelem v Písku, a pověděl to rodině. František (J. Hrušínský) se možná vrátí zpátky do muzea. Překvapivě mu to nabídla paní Vanilková (J. Čvančarová), když se s ní setkal při návštěvě svého bývalého pracoviště. Sblížení těch dvou pokračovalo na výletě do Písku, kam se oficiálně František vypravil hledat dceru. Jenže děda Křemen měl stejný úmysl!

Další informace: skryté titulky

Další díl: 14. červenec, 11:00
Cukrárna (11/13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «