Menu

Ďáblova lest (3/3)

20:00 - 21:10, pondělí (13. srpen)

ČT1

Ďáblova lest (3/3)
Více obrázků

Herci: H. Vagnerová, A. Geislerová, J. Dvořák, F. Němec, S. Zindulka, I. Trojan, T. Voříšková, V. Dyk, D. Prachař, S. Šuvadová

Brána nebes. Krimifilm. Znalec černé magie a policejní komisař pátrají po pachateli série rituálních vražd. Napínavý kriminální příběh inspirovaný existencí tajemné Ďáblovy bible. Scénář A. Vašíček. Kamera M. Šec. (70 min)

Doktor Runa je přesvědčen, že sériovým vrahem může být někdo, kdo se dostal k tajemnému listu, který před staletími z Ďáblovy bible záhadně zmizel. Podaří se mu dokonce přijít na klíč, podle kterého si vrah vybírá své oběti, je to magická číselná tabulka. Všechno nasvědčuje tomu, že vize otce Toderika se naplňuje. Runa dál intenzivně spolupracuje s kriminalisty Sumarou a Šímovou, i když oni o jeho teorii pochybují. Když ale beze stopy zmizí kdesi v Podlažicích Runova dcera Iveta, i kriminalisté pochopí, že Runa může mít pravdu. Pátrání se rozjede naplno. Zatímco Sumara se Šímovou odjíždějí na místo, kde by mohli dopadnout vraha při činu, Runa se s přítelem jeho dcery Ferinčákem snaží splnit poselství otce Toderika. K završení plánu fanatického šílence zbývá poslední oběť. Podaří se kriminalistům dopadnout vraha včas nebo to budou Runa s Ferinčákem, kdo zachrání nejen tuhle poslední oběť? Zdá se, že jde opravdu o mnohem víc, než jen o jeden lidský život. Blíží se zásadní střet s ďáblem u Brány nebes.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «