Menu

Dáma a Král II (13)

09:45 - 11:00, pondělí (25. listopad)

Nova

Herci: R. Fiala, O. Vlach, I. Vyskočil, R. Rázlová, M. Donutil, V. Zavřel, P. Lustigová, M. Hádek, A. Procházková, A. Polák, A. Hemala, D. Bartáková, T. Hofová, V. Pavlíková, H. Brabcová, J. Pokorná, S. Černodrinská, D. Punčochář, M. Dalecký

Vyhoďme ho z kola ven. Detektivní seriál ČR (2019). V domově důchodců je zavražděn jeden neoblíbený klient. Podezření padá na jednoho z ošetřovatelů. Lidí, kteří zavražděného neměli rádi, bylo víc a tak je nejlepším řešením se do domova infiltrovat. Podaří se Lence s Milanem a Rudolfem v roli infiltrátora zjistit, kdo tu noc skutečně vraždil? (75 min)

V domově důchodců je zavražděn jeden z klientů. Naleznou ho s pletací jehlicí zabodnutou do krku. Podezření padá na jednoho ošetřovatele. Ředitelka domova však věří v jeho nevinu. Obrátí se na kancelář Černý, Braunová a spol., aby jí pomohli najít skutečného vraha. Lidí, kteří zavražděného neměli rádi, bylo víc, a tak je nejlepším řešením se do domova infiltrovat. Tuto roli na sebe mimořádně bere sám Rudolf Černý. Podaří se mu spolu s Lenkou a Milanem odhalit temné praktiky klientů domova a zjistit, kdo tu noc skutečně vraždil?

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «