Menu

Definice lásky

21:30 - 22:54, středa (2. leden)

ČT1

Definice lásky
Definice lásky - Obrázek 2 Definice lásky - Obrázek 3 Definice lásky - Obrázek 4 Definice lásky - Obrázek 5 Definice lásky - Obrázek 6 Definice lásky - Obrázek 7 Definice lásky - Obrázek 8 Definice lásky - Obrázek 9 Definice lásky - Obrázek 10 Definice lásky - Obrázek 11 Definice lásky - Obrázek 12 Definice lásky - Obrázek 13 Definice lásky - Obrázek 14 Definice lásky - Obrázek 15 Definice lásky - Obrázek 16 Definice lásky - Obrázek 17 Definice lásky - Obrázek 18 Definice lásky - Obrázek 19 Definice lásky - Obrázek 20 Definice lásky - Obrázek 21 Definice lásky - Obrázek 22 Definice lásky - Obrázek 23 Definice lásky - Obrázek 24 Definice lásky - Obrázek 25 Definice lásky - Obrázek 26 Definice lásky - Obrázek 27 Definice lásky - Obrázek 28

Herci: K. Fialová, I. Chmela, N. Lichý, A. Vargová, J. Kolařík, B. Poláková, P. Vitázková

Romantický film ČR (2012). Jak asi může dopadnout muž středních let, který se zamiluje do dívky z plakátu? Romantický film podle scénáře M. Viewegha vypráví o tom, jak rozdílné jsou představy lidí navzájem si blízkých o podobě pravé lásky. Kamera P. Kelíšek. (84 min)

Příběhem se prolínají osudy několika partnerských dvojic, přičemž každá z nich představuje jednu z možných variant definice skutečné lásky. Děj filmu se odehrává v průběhu letních dnů v menším moravském městě. Divák dostane příležitost sledovat například marnou snahu otce rodiny, který se snaží překonat počínající krizi středního věku až pubertálním zahořením k neznámé krásce. Svému okolí včetně vlastní manželky je přitom spíše k smíchu než pláči. Paralelně se odvíjí další příběh. Mladá žena odmítá puritánsky svázanou morálku svých nejbližších a snaží se žít po svém. Přitom zoufale hledá životního partnera. Hrdinou příběhu je i někdejší sportovní hvězda prožívající trpký konec kariéry. Provází ji nejen rozpad osobních vztahů, ale v podstatě všeho, pro co stojí žít. A pak je tu bezdětný, slušně zajištěný manželský pár. Ona i on se až dojemně snaží zakrývat své mimomanželské milostné aktivity, aniž si uvědomují, že už jsou vlastně veřejným tajemstvím. Film se natáčel v Brně a jeho okolí, například ve Křtinách na Blanensku.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «