Menu

Dilema

22:50 - 00:55, sobota (14. září)

Nova

Dilema - Obrázek 2 Dilema - Obrázek 3 Dilema - Obrázek 4 Dilema - Obrázek 5 Dilema - Obrázek 6 Dilema - Obrázek 7 Dilema - Obrázek 8 Dilema - Obrázek 9 Dilema - Obrázek 10 Dilema - Obrázek 11 Dilema - Obrázek 12 Dilema - Obrázek 13 Dilema - Obrázek 14 Dilema - Obrázek 15 Dilema - Obrázek 16 Dilema - Obrázek 17 Dilema - Obrázek 18 Dilema - Obrázek 19 Dilema - Obrázek 20 Dilema - Obrázek 21 Dilema - Obrázek 22 Dilema - Obrázek 23

Herci: V. Vaughn, J. Connellyová, W. Ryderová, K. James

Komediální drama USA (2011). Nejlepší kámoši Ronny a Nick právě uzavřeli důležitou smlouvu s automobilovým gigantem, Nickovo manželství s krásnou Genevou šlape jako hodinky a Ronny se konečně chystá požádat o ruku dlouholetou přítelkyni Beth. Jenže pak se všechno nečekaně pokazí, když Ronny přistihne Genevu při nevěře s potetovaným svalovcem... (125 min)

Ronny Valentine a Nick Brannen jsou od studií nejlepší kamarádi. Teď spolu mají malou firmu zabývající se vývojem nových automobilových technologií a designu. S Ronnyho přítelkyní Beth a Nickovou manželkou Genevou po boku jsou ti dva neporazitelný tým. Na posledním autosalónu se Ronnymu podaří malou lstí domluvit schůzku se zástupci firmy Chrysler. Pokud by jednání dopadlo dobře, měli by oba o budoucnost postaráno. Jenže pak se Ronnyho svět obrátí vzhůru nohama, když nechtěně spatří Genevu v náruči jiného muže. Ronny se před tím, než tuhle nepříjemnou zprávu sdělí Nickovi, rozhodne zjistit víc. Coby amatérský detektiv promění svůj život v komický chaos.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «