Menu

Doktor Martin (4)

10:35 - 11:30, středa (20. leden)

ČT1

Herci: J. Štěpánková, M. Donutil, J. Čvančarová, N. Lichý, R. Mikluš, G. Marcinková, T. Vilišová, T. Měcháček, T. Jeřábek

Beskydské šelmy. TV seriál (2015). Chirurg, který musel opustit práci na špičkovém oddělení v Praze a stal se „obvoďákem“ v podhorském městečku v Beskydech. Humorný střet s maloměstským životem, ve kterém nejsou v roli podivínů vesničané, ale strohý a v komunikaci neobratný doktor z města. Scénář Š. Titka a O. Provazník. Kamera M. Holman. (55 min)

Lída pozve místního policistu Tomáše na ples. Nesmělý mladík, který je do ní zamilovaný, navštíví doktora Martina Elingera a svěří se mu se svými pocity méněcennosti, co se sexu týče. Lídin žák Péťa Krása je nespravedlivě obviněn, že poničil v lese fotopasti. Bude je muset zaplatit. Martin musí mezitím navštívit pacienta, správce parku Horáka, v jeho odlehlém obydlí v horách. Brzy zjistí, že muž je psychicky vyšinutý, a odmítne mu předepsat prášky, na něž je zvyklý. Tomáš jde večer s Lídou na ples, Péťa zatím potají uteče z domova a rozzuřený Horák si rozhodne léky opatřit po svém. Martinovi se ale podaří odhalit, že skutečný ničitel fotopasti měl zcela zvláštní osobní důvody.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 21. leden, 20:10
Doktor Martin (5)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «