Menu

Doktor Martin 2

20:05 - 21:00, úterý (4. prosinec)

ČT1

Herci: M. Doležalová, J. Štěpánková, M. Donutil, M. Steinmasslová, J. Čvančarová, S. Remundová, V. Kotek, N. Lichý, R. Mikluš, G. Marcinková, H. Třešňáková

V kurníku. Seriál ČR (2015). Opakování 5.12./ČT1. Špičkový chirurg opět bravurně řeší zdravotní případy jako obvodní lékař v podhorském městečku v Beskydech. Se svou svéráznou povahou ale přesto stále naráží na další nečekané a často i úsměvné situace. Scénář T. Končinský a Š. Titka. Kamera M. Holman. (55 min)

Martin se v Praze setkává se svým známým a bývalým kolegou, který vede výběrové řízení na pozici chirurga. O Martina stojí, ale je bezpodmínečně nutné, aby překonal svou fobii z krve. Martin se proto rozhodne překonat sám sebe a využít kontaktu od Edity k návštěvě terapeutického sezení u odborníka. Při zpáteční cestě vlakem je Martin svědkem úmrtí pana Sekyrky, jeho pacienta z Protějova. Smrtí to ale nekončí, alespoň ne pro paní Sekyrkovou, která svého manžela stále vidí vedle sebe a komunikuje s ním, jako by se nic nestalo. Je za jejím stavem nějaký medicínský problém, nebo jsou snad vidiny paní Sekyrkové skutečné? Problém, a poměrně velký, má taky Marie. Po návštěvě školní exkurze vedené Lídou na její farmě zavřela drzého a nevychovaného Adama Vlka do kurníku. Ten následně dostal záchvat a Vlkovi ji teď chtějí žalovat. Jedinou nadějí je pro ni Martin, který má moc zjistit pravou příčinu chlapcových obtíží, ale ani on si na začátku není jistý, zda zdravotní problém chlapce opravdu nezpůsobila Marie.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «