Menu

Doktor Martin 2 (10)

10:35 - 11:30, středa (7. duben)

ČT1

Herci: J. Štěpánková, M. Donutil, V. Cibulková, J. Čvančarová, M. Maděrič, I. Romančík, N. Lichý, J. Hájek, R. Mikluš, G. Marcinková, T. Měcháček

Zešílíme spolu! Seriál ČR/SR (2015). Špičkový chirurg opět bravurně řeší zdravotní případy jako obvodní lékař v podhorském městečku v Beskydech. Se svou svéráznou povahou ale přesto stále naráží na další nečekané a často i úsměvné situace. Scénář T. Končinský a Š. Titka. Kamera M. Holman. (55 min)

Do Protějova přijíždí nečekaná návštěva – bratr Tomáše Topinky René (J. Hájek). Irena (G. Marcinková) ho vzhledem k jeho profesi malíře rovnou zapojí do akce malování ordinace, proti které Martin brojí, ale neúspěšně. Toho spíš zajímá Reného roztěkané chování, které jeví příznaky závažnějšího problému. Antonín Brázda (N. Lichý) si dělá starosti o svého syna Miloše (T. Měcháček), jehož vztah s Irenou prochází krizí. Když se mu Irena svěří, že jí vadí Milošova fixace na ni, i to, že nemá žádné zájmy ani přátele, Antonín nelení a snaží se svému synovi promluvit do duše. Miloš na to konto rozjede dost svéráznou strategii, jak Irenu získat zpátky. Lídě (J. Čvančarová) svitla naděje na nové bydlení, které je ale vázané na Martina. Pan Stašek (I. Romančík) by rád Lídě prodal dům a přemístil se do domova s pečovatelskou službou, k čemuž potřebuje od Martina doporučení. Martin k tomu ale, k Lídině vzteku, zatím nevidí důvod. Tomáš Topinka (R. Mikluš), který se celou dobu strachuje o to, že by Reného podivné chování mohlo značit rodinnou dědičnou chorobu, se nakonec přiklání k tomu, že jeho bratr užívá drogy. Překvapivou odpověď na skutečné příčiny Reného obtíží odhalí opět Martin.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 8. duben, 20:10
Doktor Martin 2 (11)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «