Menu

Doktor Martin: Záhada v Beskydech

10:20 - 12:00, pondělí (7. leden)

ČT1

Doktor Martin: Záhada v Beskydech
Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 2 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 3 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 4 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 5 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 6 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 7 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 8 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 9 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 10 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 11 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 12 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 13 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 14 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 15 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 16 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 17 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 18 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 19 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 20 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 21 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 22 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 23 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 24 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 25 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 26 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 27 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 28 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 29 Doktor Martin: Záhada v Beskydech - Obrázek 30

Herci: J. Bartoška, M. Donutil, J. Čvančarová, M. Geišberg, N. Lichý, R. Mikluš, G. Marcinková, T. Jeřábek, E. Maximova

Krimikomedie ČR/SR (2018). Doktor Martin na stopě největšího případu své kariéry. Scénář T. Končinský. Kamera M. Holman. (100 min)

Příběhy populárního doktora Martina s tváří Miroslava Donutila vyvrcholí tím největším případem jeho kariéry v distribučním celovečerním filmu. Svérázný Martin Elinger řeší nejen dosud nepoznané záhady osobního života, ale nově i detektivní případ. Musí se tak postarat o vlastní malé dítě a současně s tím přijít na kloub záhadě, jejíž stopy vedou hluboko do historie a dotýkají se nejvyšších míst tehdejší republiky. Dávné tajemství beskydských lesů se na povrch dostane nálezem podivuhodně malé kostry. To samo o sobě vnese do městečka v horách rozruch a oživí spekulace o legendárním ukrytém pokladu. Ještě větší pozdvižení ale vyvolá to, že do vyšetřování se vrhnul horlivý strážmistr Tomáš Topinka (R. Mikluš), který připraví všem zúčastněným nejedno překvapení.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «