Menu

Druhý dech (11/13)

12:30 - 13:35, pondělí (24. červen)

ČT1

Herci: V. Kratina, I. Chýlková, J. Abrhám, P. Čepek, V. Žilková, J. Bohdalová, I. Svobodová, N. Konvalinková, V. Dlouhý, J. Hlaváčová, M. Vašut, K. Fialová, S. Zázvorková

Boby a bobky. TV seriál ČR (1988). Televizní seriál o jednom vesnickém veterináři. Scénář I. Pelant. Kamera I. Šlapeta. (65 min)

Paní Šesterové se podařilo přesvědčit manžela o tom, že její další dítě bude dcera. I když se to nakonec nepodaří a narodí se čtvrtý kluk, mají z toho oba upřímnou radost. Zato Kateřina nese těžce svůj potrat a Jiří se jí snaží ze všech sil pomoci. Mirek nedokáže Jiřince odpustit její krádež, a tak nakonec málem přijde kvůli dvěma kompotům o manželku i dům. Karel Vícha se stále více sbližuje s Kájou, jenže se ukazuje, že slabý Kája nestačí při fotbale s dechem ostatním hráčům. Karel se proto snaží vyvolat v synovi zájem o svou práci. Dostává se znovu do sporu s Václavem Stehnem a dává mu na hodinu výpověď. Tím však Karlovy problémy nekončí - právě v té době se totiž definitivně rozvádí s Martou.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 25. červen, 12:30
Druhý dech (12/13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «