Menu

Dům naruby

00:45 - 02:30, neděle (24. únor)

Nova

Herci: E. Levy, S. Martin, K. J. Brownová, Q. Latifahová, M. Pyleová, J. Plowrightová, J. Smartová, A. T. Jones, M. Rosenbaum

Komedie USA (2003). Peter se přes internet zamiluje do chytré a údajně krásné advokátky. Jenže na první schůzku nepřijde dáma s vybraným chováním a titulem z univerzity, ale prostořeká uprchlá vězeňkyně! (105 min)

Peter Sanderson je poněkud nervní rozvedený právník, který pracuje jako daňový poradce pro velkou losangelskou firmu. Svou bývalou ženu Kate stále miluje a nechápe, proč se s ním rozešla. Stejně tak miluje své dvě děti, ale kvůli práci musí odříct výlet na Havaj, který dětem slíbil. Neuvědomuje si, že děti zklamal, ani to, že jeho práce byla důvodem, proč se mu rozpadlo manželství. Navíc má plnou hlavu večerní schůzky s atraktivní právničkou Charlene Mortonovou, se kterou se před časem seznámil přes internet. Po pečlivých přípravách však Petera čeká překvapení. U jeho dveří totiž nečeká krásná, kultivovaná a diplomovaná blondýna, ale robustní hubatá černoška, která ještě před pár dny seděla ve vězení. Žena chce, aby jí Peter pomohl s jejím případem.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «