Menu

Dům z karet V (5/13)

23:00 - 23:55, úterý (2. říjen)

ČT2

Herci: K. Spacey, M. Kelly, N. Campbellová, C. Scott, R. Wrightová, D. McElligottová, J. Kinnaman, B. McGiver, D. Cecil, P. Sparks

Seriál USA (2016). Opakování 3.10./ČT2. Co všechno jsem schopen udělat pro to místo v Bílém domě. Seriál ověnčený Zlatými glóby a cenami Emmy. (55 min)

"Lidé jsou naštvaní. Před devíti týdny jsme měli volby, ale protože dva státy odmítly potvrdit výsledky, ani Conway ani já jsme nezískali dvě stě sedmdesát hlasů volitelů potřebných k vítězství. A tak Díkůvzdání, Vánoce a půlka ledna jsou za námi a všechny tři složky vlády jsou v krizi. Kongresem zmítá chaos. Nejvyšší soud nemá soudce, je v patové situaci. A výkonná moc nemá šéfa. Mám pocit, že Otcové zakladatelé se prostě unavili. A můžeme jim to vůbec vyčítat? Člověk přece nemůže myslet na všechno. Dvanáctý dodatek říká, že pokud státy volby nepotvrdí, pak Sněmovna vybírá prezidenta a Senát viceprezidenta. I ve Sněmovně je chaos, ale Senát je vcelku demokratický – jeden člověk, jeden hlas. Kdo se stane příštím prezidentem Spojených států, je opět v rukou bandy prospěchářských, chamtivých patolízalů, jejichž poslušnost můžete získat sváděním, zastrašováním či vydíráním. A já potřebuji jen o jeden hlas víc než ten druhý. Jak vidíte, s tímhle Otcové zakladatelé nepočítali. Ovšem já ano. Pozdravte nového taťku!" říká Frank Underwood a k tomu není co dodat.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 9. říjen, 22:55
Dům z karet V (6/13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «