Menu

Dům z karet V (8/13)

00:35 - 01:20, pondělí (28. říjen)

ČT2

Herci: P. Clarksonová, K. Spacey, M. Kelly, N. Campbellová, C. Scott, L. Mikkelsen, R. Wrightová, D. McElligottová, J. Kinnaman, B. McGiver, D. Cecil, P. Sparks

Seriál USA (2016). Co všechno jsem schopen udělat pro to místo v Bílém domě. Seriál ověnčený Zlatými glóby a cenami Emmy. (45 min)

"Příslovečná procházka lesem není pro mě. Zpytování nitra na lesní stezce? Rozjímání a smrtelnosti? Nesmrtelnosti? Tak se do dějin nezapíšete. Zvítězíte jeden den, zvítězíte ten další a takhle pokračujete každý den, dokud nezemřete. Nepamatují si vás, protože jste vyhráli, ale proto, že jste nikdy neprohráli," říká Frank Underwood na shromáždění nejmocnějších mužů Spojených států i světa – bratrstva, jehož členové se scházejí, aby si porcovali svět jako nedělní pečeni. I když tam prezidenti ani ženy nesmějí, Frank pozvání dostal. Nenechá se opít ani zmást jejich mocí, ale nečekaně dostává zásadní důkaz proti Conwayovi. Podobnost s Richardem III čistě náhodná. Vítejte na polích Elysejských!!! A zatím se kdesi za polárním kruhem potápí ruská průzkumná loď s americkým občanem na palubě.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 31. říjen, 00:20
Dům z karet V (9/13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «