Menu

Dům z karet V (10/13)

00:50 - 01:45, pondělí (4. listopad)

ČT2

Herci: P. Clarksonová, K. Spacey, M. Kelly, N. Campbellová, C. Scott, L. Mikkelsen, R. Wrightová, J. Kinnaman, B. McGiver, D. Cecil, P. Sparks

Seriál USA (2016). Co všechno jsem schopen udělat pro to místo v Bílém domě. Seriál ověnčený Zlatými glóby a cenami Emmy. (55 min)

"Vyvarujte se svazujících spojenectví. Popravdě ten citát přisuzují často Washingtonovi, ale ve skutečnosti to řekl Jefferson," až příliš pozdě připomíná Frank Underwood toto pravidlo bývalému prezidentu Garettu Walkerovi. Muži, který Franka osudově podcenil a nesvěřil mu ministerstvo zahraničí, jak kdysi slíbil. Stálo ho to prezidentské křeslo, zdraví a těžkou ránu jeho hrdosti. Nyní se nečekaně rozhodl vypovídat před Kongresem. Také Jackie Sharpová neskrývá svůj odpor vůči Frankovi, i ona bude vypovídat. Vynořují se stíny minulosti a volební manipulace hnané Underwoodovými do krajnosti vycházejí na světlo. Je třeba najít společného nepřítele a odvrátit pozornost médií i politické scény jiným směrem – nabízí se Sýrie.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 7. listopad, 00:20
Dům z karet V (11/13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «