Menu

Dynastie Nováků (1/13)

11:10 - 12:00, neděle (25. listopad)

ČT1

Herci: I. Janžurová, R. Brzobohatý, O. Kaiser, K. Macháčková, J. Kemr, J. Hanzlík, H. Maciuchová, O. Vízner, B. Švarc, P. Skarke, J. Ptáčník

Narozeniny. TV seriál ČR (1982). O jedné železničářské rodině. Scénář F. Vlček a V. P. Borovička. Kamera S. Rašilov. (50 min)

Na obrazovky se vrací oblíbený televizní seriál ze života jedné železničářské rodiny, v níž všichni dohromady vytvářejí rodinnou pohodu, a to nejen tím, že rádi a s chutí muzicírují. Rodu Nováků vévodí patriarcha Maxmilián, bývalý strojvedoucí. Jeho syn Jan je vedoucím na elektrifikaci železnice. Janova dcera Lída pracuje jako výpravčí a syn Martin právě dokončil železniční průmyslovku. Jen starší syn Pepa se odrodil - je mistrem v autoservisu. Otec Jan převzal u příležitosti svých padesátin vyznamenání, může spokojeně rekapitulovat svůj dosavadní život. Jenže ta spokojenost dostala v noci trhlinu, která mu pokazila nejkrásnější den jeho života... Členy dynastie Nováků a jejich životní partnery i spolupracovníky představuje herecká elita - Josef Kemr, Radoslav Brzobohatý, Hana Maciuchová, Petr Nárožný, Jaromír Hanzlík, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Oldřich Vízner, Iva Janžurová a mnoho dalších.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 2. prosinec, 11:05
Dynastie Nováků (2/13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «