Menu

Equilibrium

20:00 - 22:15, úterý (23. červenec)

Prima MAX

Herci: A. Macfadyen, Ch. Bale, S. Bean, T. Diggs, D. Purcell, E. Watsonová, W. Fichtner, F. Fitz, D. Hemmings, D. Martens, S. Pertwee, Ch. Kahrmann, A. Taubman, K. Wimmer, M. Kurtulus, K. Schindler, B. W. Cook

Akční sci-fi film USA (2002). Ve světě budoucnosti vládne přísný režim potlačující emoce, na jehož dodržování dohlíží i vládní agent Preston. Hrou osudu se ale dostane na druhou stranu barikády a začne usilovat o pád celého systému. (135 min)

Chladný svět budoucnosti, kde svoboda a cit jsou mimo zákon. Příští století, svět po třetí světové válce. John Preston je zvláštní agent vycvičený k trestání lidí, kteří nedodržují společností stanovená pravidla. Striktní režim světa budoucnosti likviduje každého, kdo projeví cit či ukrývá knihy, umělecká díla nebo hudební nosiče. Jsou zakázány, protože vyvolávají emoce, a ohrožují tak umělou stabilitu totalitního státu, založeného na strachu a represi. Co se stane, když agent s povolením zabíjet všechny, kteří se pokoušejí vymknout nesnesitelnému životu, vynechá povinnou dávku Prozia – drogy zbavující emocí? A co se stane, když tento muž vzápětí potká krásnou a citlivou mladou ženu, jež je odsouzena k smrti? Johnovi nezbývá než přehodnotit vše, co dosud vyznával, a pokusit se zachránit svět i sebe samotného.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «