Menu

Expendables: Postradatelní 3

22:00 - 00:15, pátek (15. únor)

Nova

Expendables: Postradatelní 3
Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 2 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 3 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 4 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 5 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 6 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 7 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 8 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 9 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 10 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 11 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 12 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 13 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 14 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 15 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 16 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 17 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 18 Expendables: Postradatelní 3 - Obrázek 19

Herci: S. Stallone, A. Banderas, J. Li, J. Statham, D. Lundgren, M. Gibson, W. Snipes

Akční film Fr./USA (2014). Skupina Postradatelných opět v akci! Barney Ross a jeho žoldáci se vydávají na nebezpečnou misi do Jižní Afriky, jejímž cílem je svržení nelítostného diktátora Stonebankse. Zanedlouho však zjistí, že se ocitli v pasti, která je všechny může stát život. Začíná nelítostný boj, na jehož konci může být jen jeden vítěz... (135 min)

Skupina žoldáků známá pod jménem Postradatelní, vedená Barney Rossem se tentokrát bude muset utkat s jedním ze zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík, a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý tým sprovodit ze světa. Protože nechce Barney dostat své parťáky do potíží, rozpustí Postradatelné a rozhodne se najmout nové a mladší členy skupiny. Na rozkaz agenta CIA vyrazí společně zajmout Conrada, ale akce se nepodaří a všichni členové jeho týmu jsou zajati. Zbývá jediné možné řešení - dát dohromady původní partu.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «