Menu

Ferdinandovy zahrady II

04:45 - 05:15, středa (24. duben)

ČT1

Ferdinandovy zahrady II
Ferdinandovy zahrady II - Obrázek 2 Ferdinandovy zahrady II - Obrázek 3 Ferdinandovy zahrady II - Obrázek 4 Ferdinandovy zahrady II - Obrázek 5 Ferdinandovy zahrady II - Obrázek 6 Ferdinandovy zahrady II - Obrázek 7 Ferdinandovy zahrady II - Obrázek 8 Ferdinandovy zahrady II - Obrázek 9 Ferdinandovy zahrady II - Obrázek 10 Ferdinandovy zahrady II - Obrázek 11 Ferdinandovy zahrady II - Obrázek 12

Pohoda pro jednoho. Dokument. Zahradní architekt Ferdinand Leffler představí práce svých kolegů. Během proměny už existujících zahrad ukáže, že každá z nich může být ještě zajímavější, než na první pohled vypadá a jejím obyvatelům se v ní může žít lépe (30 min)

Premiéra další řady osmidílného cyklu. Zahradní architekt Ferdinand Leffler představí práce svých kolegů. Během proměny už existujících zahrad ukáže, že každá z nich může být ještě zajímavější, než na první pohled vypadá, a jejím obyvatelům se v ní může žít lépe V příjemném domě v pražských Košířích žije s přítelem a devítiměsíční fenkou Evelínou úspěšná podnikatelka, která vede reklamní grafické centrum a jako koníček ještě stíhá provozovat asijské masáže. Její životní vášní je cestování. Díky práci a častým cestám mimo republiku jí na starosti o zahradu nezbývá mnoho času. Přeje si ale, aby se její zahradě dobře dařilo a přinášela jí do života radost. Nevelký pozemek je ze tří stran i shora intenzivně obklopen sousedy. Kristýna Vaverková, která si přeměnu zahrady vzala na starost, je mladá zahradní architektka. Stejně jako majitelka ráda cestuje a poznává nové věci. Ví velmi dobře, jaké to je užívat si život jako aktivní žena.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «