Menu

Grandhotel

21:50 - 23:25, úterý (23. duben)

ČT2

Grandhotel
Grandhotel - Obrázek 2 Grandhotel - Obrázek 3 Grandhotel - Obrázek 4 Grandhotel - Obrázek 5 Grandhotel - Obrázek 6 Grandhotel - Obrázek 7 Grandhotel - Obrázek 8 Grandhotel - Obrázek 9 Grandhotel - Obrázek 10 Grandhotel - Obrázek 11 Grandhotel - Obrázek 12 Grandhotel - Obrázek 13 Grandhotel - Obrázek 14 Grandhotel - Obrázek 15 Grandhotel - Obrázek 16 Grandhotel - Obrázek 17 Grandhotel - Obrázek 18 Grandhotel - Obrázek 19 Grandhotel - Obrázek 20 Grandhotel - Obrázek 21 Grandhotel - Obrázek 22 Grandhotel - Obrázek 23 Grandhotel - Obrázek 24 Grandhotel - Obrázek 25

Herci: K. Issová, L. Mrkvička, M. Taclík

Komedie ČR (2006). Příběh o samotě a hledání lásky, ale i o touze splnit si své sny. Scénář J. Rudiš. Kamera R. Řeřicha. (95 min)

Úspěšný režisér filmů Šeptej, Samotáři a Jedna ruka netleská se tentokrát pustil do hořké komedie o lásce, mracích, samotě a touze splnit si své sny. Hlavní postavou je třicetiletý hotelový portýr Fleischman, sympatický ztracenec, který zatím neměl holku a nikdy neopustil své rodné město. Za to ale dobře rozumí počasí, mrakům a větru. Ve filmu, který vznikl podle scénáře Jaroslav Rudiše, držitele Ortenovy ceny za román Nebe pod Berlínem, se před kamerou Richarda Řeřichy objevil v hlavní roli Fleischmana Marek Taclík. Hlavní ženskou postavu si ve filmu zahrála Klára Issová. V dalších rolích uvidíme Ladislava Mrkvičku, Jaromíra Dulavu, Jaroslava Plesla a Ditu Zábranskou. Hudbu komponoval Ondříčkův dvorní skladatel Jan P. Muchow. "Příběh se odehrává ve městě Liberec a především v hotelu Ještěd. Je to okouzlující, tajuplné místo, někde mezi nebem a zemí. Já doufám, že Grandhotel bude těžko zařaditelný, zábavný a inteligentní film, s neopakovatelnou atmosférou a silným magnetismem," uvedl David Ondříček.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «