Menu

Gympl s (r)učením omezeným (75)

13:00 - 14:10, pátek (14. leden)

Nova

Herci: J. Šťastný, Z. Bydžovská, V. Kopta, D. Batulková, K. Heřmánek, K. Fialová, V. Vydra, L. Benešová, M. Šteindler, J. Révai, D. Šinkorová, O. Brzobohatý

Akce a reakce. Komediální seriál (2013). Bohunka ředitelce umanutě pomáhá bojovat se závislostí na lécích a nutí ji absolvovat bizarní esoterickou seanci s věštkyní Džamilou. Všem je divné, proč je jinak bojovná zástupkyně Lenerová náhle rezignovaná a v depresi. (70 min)

Kulich má za úkol předat dárek k narozeninám Věrce od "tajného" ctitele, ale Majka ho potřebuje doma kvůli striktně načasovanému pokusu o otěhotnění. Vypadá to, že Václava s Věrkou se nepovede dát dohromady. Bohunka urputně pomáhá ředitelce bojovat s její závislostí na lécích a dotlačí ji na bizarní esoterickou seanci s věštkyní Džamilou. Matula se tajně schází s Editou a je konečně šťastný. Adam se snaží Denisu marně udobřit a napětí mezi nimi se stupňuje. Vaněčková se prokousává přípravou na obhajobu a přemýšlí nad matematickou stránkou podvodu. Napadne ji, že by jí s tím mohla pomoct zástupkyně Lenerová. Eva se však po ztrátě dítěte a manžela utápí v depresích a není zrovna ochotná. Komediální seriál ze školního prostředí (2013).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 18. leden, 03:45
Gympl s (r)učením omezeným (76)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «