Menu

Helena (31)

18:15 - 18:50, středa (8. srpen)

Nova

Herci: M. Hruška, K. Janovičová, L. Noha, A. Polívková, G. Bubník, S. Pogodová, L. Jelínková, P. Hřebíčková, K. Belzová, F. Antonio, T. Beranová

Krásná duhovláska. Komediální seriál ČR (2013). Do domu vedle Musilových se přistěhovala rodina Tylečků. Simona a Šárka Tylečkovy se skamarádí s Terezou. Ta má ale obavy, aby se Simona nelíbila jejímu Davidovi. Klára přemlouvá Helenu, aby si společně otevřely vlastní bistro na náměstí. Tereza slaví šestnácté narozeniny a rozhodně netouží po rodinné oslavě. Heleně vrtá hlavou Klářin podnikatelský záměr. A co na to Dan? (35 min)

Do domu vedle Musilových se přistěhovala rodina Tylečků. Simona a Šárka Tylečkovy se skamarádí s Terezou. Ta má obavy, aby se Simona nelíbila jejímu Davidovi, a nepatrně žárlí. Klára přemlouvá Helenu, aby si společně otevřely vlastní bistro na náměstí. Tereza slaví šestnácté narozeniny a rozhodně netouží po rodinné oslavě. Helena uspořádá narozeninovou oslavu, ze které má nakonec Tereza docela radost. Heleně vrtá hlavou Klářin podnikatelský záměr. A co na to Dan?

Další informace: skryté titulky

Další díl: 9. srpen, 18:15
Helena (32)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «