Menu

Helena IV (45)

18:50 - 19:30, sobota (29. září)

Nova

Herci: M. Doležalová, P. Mourková, M. Táborský, L. Noha, G. Bubník, S. Pogodová, L. Jelínková, S. Peková, K. Mottlová, J. Havrda M. Hruška

Helena se svěřuje své matce, že její manželství je v krizi. Navíc je stále více zamilovaná do kuchaře v bistru – „Džonyho". Dan zvažuje, že šéfové Patricii vyjeví své city. Milionář David se psychicky připravuje na první sex s Terezou. Ekonomické výsledky bistra jsou kritické, bistro prodělává. Helena se pokouší do podniku angažovat milionáře Davida, který chodí s její dcerou Terezou a podporuje ji na vysoké škole. Komediální seriál TV Nova (2013). (40 min)

Matčino klení. Komediální seriál ČR (2013). Helena se svěřuje své matce, že její manželství je v krizi. Navíc je stále více zamilovaná do kuchaře v bistru - „Džonyho“. Dan zvažuje, že šéfové Patricii vyjeví své city. Milionář David se psychicky připravuje na první sex s Terezou. Ekonomické výsledky bistra jsou kritické Bistro prodělává. Helena se pokouší do podniku angažovat milionáře Davida, který chodí s její dcerou Terezou a podporuje ji na vysoké škole.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 6. říjen, 18:50
Helena IV (46)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «