Menu

Hop nebo trop (5)

22:30 - 23:45, úterý (4. srpen)

ČT1

Herci: O. Vetchý, I. Chýlková, T. Klus, A. Bendová, M. Issová, R. Zach, A. Jastrabán, M. Taclík, L. Ondřej, V. Nová, A. Wernerová, K. Oltová

Memoriál. Komediální seriál ČR (2008). Další průšvihy staré party, tentokrát na raftu. Komediální seriál, u kterého se rozhodně nudit nebudete!. Scénář I. a E. Pelantovi. Kamera T. Juríček. (75 min)

S hrdiny komediálního seriálu se potkáváme znovu s odstupem zhruba pěti let. Záminkou nového setkání staré party je výročí tragického utonutí kamaráda Ivana, které zorganizuje majitel cestovky a nový Andrein (A. Bendová) milenec Alex (O. Vetchý). Je tu ale hlavně známá parta: Mikuláš (R. Zach) žije s Bárou (I. Chýlková), Pavla (K. Sedláčková Oltová) čeká dítě s Loserem (A. Jastraban) a ženatý Radek (M. Taclík) se sbližuje s Lenkou, bývalou Ivanovou přítelkyní (V. Nová), zatímco Bohunka (M. Issová) žárlí. K lákadlům tohoto dílu patří sjíždění slovinské řeky na raftu či noční plavba na plachetnici po Slapském jezeře. Krásnou přírodu a atraktivní lokace doplňují humor i absurdní a šokující situace, které prožijí hrdinové tohoto příběhu.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 11. srpen, 22:20
Hop nebo trop (6)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «