Menu

Horákovi (21)

12:30 - 13:25, úterý (4. srpen)

ČT1

Herci: N. Boudová, H. Vagnerová, J. Šulcová, L. Benešová, J. Komínek, I. Bareš, M. Zeman, J. Prachař, J. Hraběta, C. Götz, M. Prachařová, J. Bernášková, J. Chromeček

Kdo jinému jámu kopá... Seriál ČR (2007). Ženská na place - hůl do ruky! Brýle na nose - vůdcův konec! Patrik a Eva - malér na spadnutí! Úsměvný seriál o složitém fungování moderní rodiny. (55 min)

Filip (M. Zelenka) při vyměňování žárovky spadne ze štaflí a zlomí si obě ruce, takže nezbývá, než hledat pomocníka do hospody. A tak se stane, že osud na Jana (I. Bareš) přichystá pokušení vpravdě ďábelské. Vydrží? Nebo bude mít před Lucií (L. Benešová) tajemství? Eva (H. Vagnerová) stále pokukuje po Tomášovi (J. Chromeček), ale je to pohled smutný. Nic netušící Patrik (J. Prachař) se tváří naopak šťastně, protože se domnívá, že s Evou chodí. Příliš dlouho už ale tahle hra nevydrží. Ondra (J. Komínek) má skutečné problémy se zrakem a potřebuje brýle. Úplně právem se ale bojí, že vše, co naučil své kamarády, se teď obrátí proti němu. Kdo jinému jámu kopá... Naše hrdiny také čekají dva rozchody a jeden návrat.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 5. srpen, 12:30
Horákovi (22)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «