Menu

Hotel Herbich (13/13)

11:00 - 12:00, neděle (20. září)

ČT1

Herci: S. Postlerová, P. Kříž, Z. Bydžovská, V. Freimanová, M. Dejdar, R. Hrušínský, J. Hartl, B. Bohdanová, M. Donutil, F. Němec, K. Fialová

Skřítkův poslední kousek. Dramatický seriál ČR (1999). Hotel je zachráněn a rodina se opět stmeluje. Scénář P. Zikmund. Kamera I. Šlapeta. (60 min)

Závěrečný díl uzavře spletité osudy sourozenců a jejich matky a naznačí cestu hotelu Herbich, jejich rodinného dědictví, k prosperitě. Jako zázrakem zachráněný hotel Herbich se připravuje na důležitou akci – goethovský kongres. Správy hotelu se ujímá nový mladý ředitel Dvořáček (M. Dejdar) a Herbichovy děti si mohou konečně vydechnout. Helena (Z. Bydžovská), která překonala osobní krizi, se sbližuje s malým Františkem, nastupuje v místní nemocnici a po dlouhé odluce naváže vztah i se svým přítelem dr. Krausem (P. Kříž). Oba bratři (J. Hartl a M. Donutil) se smiřují a společně si vyslechnou příběh topiče Drábka (R. Hrušínský), který, zdá se, tak jako oni patří nerozlučně k hotelu. Ada (B. Bohdanová), která prodělala druhou operaci, nechává svým dětem volnou ruku. Záleží na nich, zda hotel prodají. Důležité je, že vydrželi, nedezertovali a splnili svou povinnost.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «