Menu

Hříšní lidé Města pražského (1)

09:55 - 10:40, čtvrtek (11. červenec)

ČT1

Hříšní lidé Města pražského (1)
Více obrázků

Herci: H. Růžičková, V. Tichánková, J. Vinklář, J. Bláha, L. Skořepová, F. Filipovský, J. Marvan, S. Zázvorková, M. Myslíková, H. Čočková

Přísaha. Krimiseriál ČR (1968). Slavná detektivní parta pana rady Vacátka z pražské „čtyřky“ bojuje s podsvětím. Tentokrát bude řešit případ těžko objasnitelné vraždy. Seriál kriminálních příběhů podle povídek Jiřího Marka. Kamera M. Harvan. (45 min)

Na obrazovku České televize se vrací legendární rada Vacátko (Jaroslav Marvan) a jeho vyhlášená "mordparta" s inspektory Mrázkem (František Filipovský), Brůžkem (Josef Bláha) a Boušem (Josef Vinklář). Ani ten nejrafinovanější zločinec nemá šanci uniknout dedukčním schopnostem těchto kriminalistů! V prvním dílu budou řešit případ těžko objasnitelné vraždy. V jednom pražském bytě je objevena mrtvola Adolfa Zemana a jeho psa. Všechny okolnosti nasvědčují tomu, že byla spáchána vražda. Zastlaná postel ukazovala na ženskou ruku... Třináctidílný seriál kriminálních případů, který dnes patří ke klenotům české televizní tvorby, natočil podle povídek Jiřího Marka režisér Jiří Sequens. Česká televize odvysílá seriál v HD kvalitě.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 11. červenec, 10:40
Hříšní lidé Města pražského (2)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «