Menu

Hříšní lidé Města pražského (3)

20:00 - 20:40, pondělí (15. červenec)

ČT1

Herci: L. Potměšil, J. Šulcová, J. Vinklář, J. Bláha, H. Kreihanslová, S. Beneš, L. Boháč, F. Filipovský, J. Marvan, G. Nezval, K. Fialová, J. Šmíd

Lady Macbeth z Vinohrad. Krimiseriál ČR (1968). Opakování 18.7./ČT1. Slavná detektivní parta pana rady Vacátka z pražské „čtyřky“ bojuje s podsvětím. Tentokrát bude řešit případ dlouhodobé otravy sekčního šéfa Ulrycha olovem. Seriál kriminálních příběhů podle povídek Jiřího Marka. Kamera M. Harvan. (40 min)

Na jedné z pražských ulic je stižen náhlou nevolností muž středních let. V nemocnici laborant zjistí, že v těle pacienta se nachází olovo. Tedy žádná mozková mrtvice, ale dlouhodobá otrava. Vyšetřování případu vede inspektor Brůžek. Záhy odhalí, že manželka postiženého paní Ulrychová má poměr s účetním Josefem Soumarem. Při otravě olovem se jedná o dlouhodobější záležitost, a tak se celá parta rady Vacátka snaží vypátrat, jak se jed do těla sekčního šéfa Ulrycha dostal. Na MTF Zlatá Praha získala tato epizoda hlavní cenu v kategorii dramatických pořadů.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 15. červenec, 20:40
Hříšní lidé Města pražského (4)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «