Menu

Jeden den v Itálii

12:55 - 14:25, sobota (13. červenec)

ČT2

Jeden den v Itálii
Jeden den v Itálii - Obrázek 2 Jeden den v Itálii - Obrázek 3 Jeden den v Itálii - Obrázek 4 Jeden den v Itálii - Obrázek 5 Jeden den v Itálii - Obrázek 6 Jeden den v Itálii - Obrázek 7 Jeden den v Itálii - Obrázek 8 Jeden den v Itálii - Obrázek 9 Jeden den v Itálii - Obrázek 10 Jeden den v Itálii - Obrázek 11 Jeden den v Itálii - Obrázek 12 Jeden den v Itálii - Obrázek 13 Jeden den v Itálii - Obrázek 14 Jeden den v Itálii - Obrázek 15 Jeden den v Itálii - Obrázek 16 Jeden den v Itálii - Obrázek 17 Jeden den v Itálii - Obrázek 18

Dokument Fr. Od východu do západu slunce budeme cestovat po Itálii, zemi nesčetných památek, činných vulkánů, slunce, vína a oliv (90 min)

Od východu do západu slunce budeme cestovat po Itálii, zemi nesčetných památek, činných vulkánů, slunce, vína a oliv. Francouzský dokument Itálie je pokladnicí umění i architektury, zemí se špičkovou gastronomií a největším vývozcem vína i olivového oleje na světě. Každoročně sem míří miliony turistů za sluncem, mořem, i do hor, které v zimě nabízejí skvělé podmínky pro lyžování. Jaké dopady má ale masová turistika na přírodu a životní prostředí? Podíváme se i na místa, kde lidé žijí pod stálou hrozbou, kterou představují vulkány a sopečná aktivita. Navštívíme Benátky, Milán, Řím, i Sicílii a uvidíme, čím dnes žije současná Itálie.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «