Menu

Jen pro tvé oči

15:25 - 18:10, sobota (23. březen)

Prima MAX

Jen pro tvé oči
Jen pro tvé oči - Obrázek 2 Jen pro tvé oči - Obrázek 3 Jen pro tvé oči - Obrázek 4 Jen pro tvé oči - Obrázek 5 Jen pro tvé oči - Obrázek 6 Jen pro tvé oči - Obrázek 7 Jen pro tvé oči - Obrázek 8 Jen pro tvé oči - Obrázek 9 Jen pro tvé oči - Obrázek 10 Jen pro tvé oči - Obrázek 11 Jen pro tvé oči - Obrázek 12 Jen pro tvé oči - Obrázek 13 Jen pro tvé oči - Obrázek 14 Jen pro tvé oči - Obrázek 15 Jen pro tvé oči - Obrázek 16 Jen pro tvé oči - Obrázek 17 Jen pro tvé oči - Obrázek 18 Jen pro tvé oči - Obrázek 20 Jen pro tvé oči - Obrázek 21

Herci: R. Moore, J. Glover, C. Bouquetová, None Topol, L.-H. Johnsonová

Dobrodružný film VB (1981). Tajná britská loď se systémem, který předává povely ponorkám, byla potopena a archeolog pověřený jejím hledáním byl zavražděn. Na scénu přichází opět James Bond, který má za úkol najít toho, kdo chce systém najít, a zabránit mu ve zničení světa. (165 min)

Tajná britská loď svatý Jiří vybavená systémem ATAC byla potopena v Iónském moři. ATAC je automatický taktický komunikátor, který předává povely ponorkám. Pokud se dostane do nesprávných rukou, může nasměřovat ponorky proti komukoliv. Britská vláda již požádala námořního archeologa Havelocka, aby našel potopenou loď, ale byl i se svou manželkou zavražděn. Jejich dcera Melina byla svědkem jejich zabití, ve střelci poznala nájemného zabijáka Gonzalese a hodlá se mu pomstít. Britský agent James Bond se vydá vypátrat Gonzalese, aby zjistil, kdo ho najal. Bond je svědkem jeho vraždy a při útěku z místa se seznámí s Melinou, která ho právě zastřelila. Po divoké honičce v autech se jim podaří uniknout. James Bond na základně s pomocí Q identifikuje muže, který Gonzalesovi platil, jako Emila Leopolda Locqua. Bond se vydává do Řecka, kde se setká s movitým Kristatosem. Ten mu prozradí, že Locque je pravou rukou pašeráka Columba. Locque se svými muži se snaží Bonda zastřelit, po divoké honičce se mu podaří uprchnout.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «