Menu

Kapitán Exner (4)

22:55 - 00:30, pondělí (28. leden)

Prima Love

Herci: D. Novotný, J. Novotný, J. Kanyza, K. Issová, J. Vondráček, O. Navrátil, Z. Stivínová, V. Harapes, M. Dlouhý, A. Goldflam, S. Krainová, V. Kerekesová, M. Steindler

V areálu výzkumného ústavu, kde se pracuje na tajném úprojektu, je nalezen mrtvý muž. Souvisí jeho smrt s přísně střeženým tajemstvím nebo je za ní něco docela jiného? Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena (95 min)

Znamení lyry. Detektivní seriál ČR (2017). V areálu výzkumného ústavu, kde se pracuje na tajném projektu, je nalezen mrtvý muž. Souvisí jeho smrt s přísně střeženým tajemstvím, nebo je za ní něco docela jiného? Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena.

Další díl: 4. únor, 22:55
Kapitán Exner (5)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «