Menu

Kočka není pes

04:40 - 05:15, středa (13. březen)

ČT1

Kočka není pes
Kočka není pes - Obrázek 2 Kočka není pes - Obrázek 3 Kočka není pes - Obrázek 4 Kočka není pes - Obrázek 5 Kočka není pes - Obrázek 6

Rozmazlená Číča a konfliktní Bára. Třetí řada cyklu České televize, ve kterém Rudolf Desenský a Klára Vodičková radí majitelům s výchovou domácích mazlíčků. (35 min)

Premiéra třetí řady cyklu České televize, ve kterém Rudolf Desenský a Klára Nevečeřalová radí majitelům s výchovou domácích mazlíčků. Režie J. Mádle a R. Petrenko Milada žije se svým patnáctiletým synem a čtyřletou fenkou Bárou, kterou si vzala z útulku kvůli terapii pro svého nemocného syna, v malebném městečku Veselí nad Lužnicí. Vypadá to jako pohodové soužití, dokud nevyrazí Milada Báru venčit. Je to stále stejné. Bára spíš venčí paničku. Tahá ji na vodítku, útočí na všechny psy, které potkají, a vůbec neřeší povely. Vodítko slouží Báře k dokonalému ovládání paničky. Ruda vysvětluje základy chůze na vodítku, jak udělit povel, jak s Bárou komunikovat. Rovněž se domnívá, že pokud má Bára být terapeutický pes pro nemocného syna, musí paní Milada pořádně zabrat, protože rotvajlerka, a ještě k tomu hyperaktivní, není k tomuto účelu zrovna správné plemeno. Anna bydlí s manželem Honzou a rozmazlenou desetiletou kočkou Číčou v Ostravě. Vzali si ji rovněž z útulku, zhruba před čtyřmi lety, a ona jim velmi brzy dokázala, kdo je doma pánem. Ujídá z talířů, rozvaluje se na gauči tak, že se tam nikdo jiný nevejde a návštěvy úplně nesnáší. Oba se moc těší na Kláru, co na roztomilou domácí "teroristku" vymyslí. Klára vidí domácnost "bydlím u své kočky". Je třeba Číče nastavit pravidla a zaměstnat jí hlavu. Jeden úkol je velmi příjemný. Zvát návštěvy, které si s Číčou budou hrát. Majitelé jsou odhodláni udělat pro nápravu vztahů maximum. Všichni mají zcela jistě na měsíc o zábavu postaráno. Uvidíme, jak to dopadne.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «