Menu

Krajiny sezónních zázraků: Špicberky

14:45 - 15:40, středa (22. srpen)

ČT2

Krajiny sezónních zázraků: Špicberky
Krajiny sezónních zázraků: Špicberky - Obrázek 2 Krajiny sezónních zázraků: Špicberky - Obrázek 3 Krajiny sezónních zázraků: Špicberky - Obrázek 4 Krajiny sezónních zázraků: Špicberky - Obrázek 5 Krajiny sezónních zázraků: Špicberky - Obrázek 6 Krajiny sezónních zázraků: Špicberky - Obrázek 7 Krajiny sezónních zázraků: Špicberky - Obrázek 8 Krajiny sezónních zázraků: Špicberky - Obrázek 9 Krajiny sezónních zázraků: Špicberky - Obrázek 10

Dokument. Zvířata i rostliny nalezly řadu důmyslných a překvapivých řešení, jak se přizpůsobit životu i překvapivým proměnám ve svém okolí. Z kolekce BBC Earth (55 min)

Naše planeta je světem neustálých změn. Díky sklonu zemské osy se na severní a jižní polokouli střídají roční období a s nimi se mění vše v krajině. Na některých místech jsou změny tak výrazné, že jsou viditelné i z kosmu. V třídílné sérii postupně navštívíme tři oblasti, jejichž proměny patří k nejkrásnějším na světě. Začali jsme tajemnými lesy v Nové Anglii. Tentokrát to budou Špicberky, které se během pouhých několika týdnů promění ze zmrzlé pustiny ve svět kypící životem, a příště delta africké řeky Okavango.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «