Menu

Krejzovi (1)

08:35 - 10:10, čtvrtek (30. květen)

Prima Love

Herci: F. Blažek, J. Šťastný, M. Novotný, M. Suchánek, V. Hybnerová, J. Komínek, V. Postránecký, I. Korolová, M. Plánková

Narozeninová překvapení. Komediální seriál ČR (2018). Televizní moderátor Jan Krejza má narozeniny, a ze všeho nejvíc nenávidí narozeninová překvapení. Jeho čtyři zrzavé dcery se svými partnery mu ale každoročně nějaké to překvapení připraví. Letos se sice rozhodnou tátu nemučit, ale život přináší překvapení sám o sobě. Honzův zeť Petr je veterinář a z ordinace mu v pravidelných intervalech uteče nějaké zvíře do rodinné vily. Jeho manželka Anna je rozhodnuta změnit od základu svůj život. Druhá z dcer, Bára, se zase se svým manželem Ondrou dostala do velkých finančních problémů a zbylé dvě dcery jsou jedna praštěnější než druhá. Korunu všemu ale nepochybně nasadí jejich vlezlý soused Čumpelík. (95 min)

Krejza má narozeniny a rád by je jednou strávil v klidu. Přímo nenávidí narozeninová překvapení. Jeho čtyři dcery mu ale vždy nějaké uchystají. A kdyby náhodou ne, tak je tady ještě nevyzpytatelný soused Čumpelík a partneři jeho dcer. Tentokrát ho ale čekají úplně jiná překvapení, než si vůbec dokáže představit. Krejzova rodina, je totiž, tak trochu šílená… Petr Vymeš, je veterinář a manžel nejstarší Krejzovy dcery Anny. Dnes ale nemá svůj den. Od rána ho čekají samé katastrofy. Před rozzuřeným býkem musí prchnout na strom. Anna se chce rozvést, a když mu k ošetření přivedou tygra a medvěda z cirkusu, který právě projíždí městem, situace se mu poněkud vymkne z rukou… Druhá Krejzová dcera Bára, má za manžela úspěšného právníka Ondru. Bydlí v luxusní vile v Praze a jejich děti chodí do soukromých škol a na drahé kroužky. Ondra ale omylem pošle peníze z advokátní úschovny na jiný účet. Peníze zmizí, neznámo kam. Ondru to stojí advokátní licenci, všechny úspory, chalupu na horách, ale i jejich vilu. Kde teď budou bydlet? Danka Krejzová – třetí dcera, je pořádně praštěná. Pracuje v lokálním rádiu, které sídlí v podkroví jejich vily a marně shání toho správného partnera. Její nejlepší kamarád je její kolega z práce Pája. Pája je gay a z rodiny mu zbyla už jen babička. Babička by se moc ráda dožila, vnukovy svatby. Pája je rozhodnutý babičce sen splnit. Jakou roli v tom bude hrát Danka? Nejmladší Cinda má pro tátu samozřejmě taky překvapení. Na tyhle narozeniny, Krejza jen tak nezapomene.

Další díl: 31. květen, 09:15
Krejzovi (2)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «