Menu

Krejzovi (3)

10:25 - 11:50, sobota (1. červen)

Prima Love

Krejzovi (3)
Více obrázků

Herci: F. Blažek, J. Šťastný, M. Novotný, M. Suchánek, V. Hybnerová, J. Komínek, V. Postránecký, I. Korolová, M. Plánková

Koza Květa. Komediální seriál ČR (2018). Ondra se marně snaží najít novou práci. Jeho pověst je pošramocena, a tak se jako nejlepší řešení jeví pořádně se opít. Pája představuje babičce Danku. Danka se babičce moc nelíbí, a už vůbec se jí nelíbí, že Danka s Pájou chtějí jen malou svatbu. Flanderkovi přistihnou Anetu, když kouří marihuanu. Anna je přesvědčená, že marihuana pochází od Mártyho, a rozhodne se ho dostat z domu. Petr má v péči kozu, která se chová velmi nestandardně. Motá se, padá a nakonec vyleze na střechu altánu. Co stojí za jejím chováním? Hrají V. Postránecký, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Komínek a další. (85 min)

Flanderkovi přistihli Anetu, jak kouří trávu. Anna je z toho v šoku a je přesvědčená, že tráva je od Mártyho. Aneta má průšvih a Anna je odhodlaná Mártyho vystrnadit z jejich domu. Druhý den Pavlína přinese Anetě další marihuanu. Blíží se k ní ale Anna a Aneta balíček s trávou odhodí na zahradu… Petr má v péči kozu, která se chová velmi nestandardně. Motá se, padá a podobně. Petr má podezření na pastevní tetánii. Než přijdou výsledky z laborky, Petr jí vypustí, aby se napásla na zahradě. Co se stane s kozou, když sežere palici marihuany? A kdo je větší blázen, koza nebo Petr? Ondra se snaží najít si novou práci. Moc se mu to ale nedaří. Mezi právníky má špatnou pověst, přesto, že všechny ztracené peníze uhradil. Nemůže sehnat ani místo koncipienta. Zaměstnat ho nechce ani Simon, jako pingla. To je alespoň dobrý důvod se u Simona pořádně opít a hlasitě zpívat. Pája představuje babičce Danku, jako svou nevěstu. Babičce se ale Danka moc nelíbí a už vůbec se jí nelíbí, že ti dva chtějí jen malou svatbu. Měla našetřeno na pohřeb, tak se rozhodne peníze utratit, za svatbu. Přijde to za nimi řešit do rádia a tam to zaslechne Sabina… A Sabina, má Dance co vracet.

Další díl: 2. červen, 10:30
Krejzovi (4)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «