Menu

Kriminálka Anděl II (12)

20:20 - 21:35, středa (18. červenec)

Nova

Herci: M. Mejzlík, M. Novotný, J. Novotný, M. Doubravová, L. Frej, D. Švehlík, M. Stropnický, M. Pechlát, H. Dvořáková, M. Taclík, J. Hofman, J. Vrána, J. Brich, M. Vedral

Mrtvá žena utopená v malém jezírku zámeckého parku na okraji Prahy je dcerou muže, který se vrátil z Anglie spravovat rodinný majetek. Pachatel téměř jistě pochází z okruhu jejích milenců a obchodních partnerů pohybujících se okolo jezdecké stáje. Policisté ale narážejí na uzavřenost prostředí a velmi konzervativní představy, co lze a nelze prozradit o životě mladé dámy z aristokratické rodiny. (75 min)

Baronka. Krimiseriál ČR (2010). Mrtvá žena utopená v malém jezírku zámeckého parku na okraji Prahy je dcerou muže, který se vrátil z Anglie spravovat rodinný majetek. Pachatel téměř jistě pochází z okruhu jejích milenců a obchodních partnerů pohybujících se okolo jezdecké stáje. Policisté ale narážejí na uzavřenost prostředí a velmi konzervativní představy, co lze a nelze prozradit o životě mladé dámy z aristokratické rodiny.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 19. červenec, 20:20
Kriminálka Anděl II (13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «