Menu

Kriminálka Anděl II (6)

10:00 - 11:10, středa (31. červenec)

Nova

Herci: M. Mejzlík, M. Novotný, L. Frej, D. Švehlík, M. Stropnický, H. Dvořáková, Z. Maryška, M. Pavlata, M. Taclík, P. Vrběcký, Z. Sajfertová, T. Pavelka, I. Máchová, K. Maděričová, V. Gutov, T. Turek

Otázka víry. Krimiseriál ČR (2010). Mrtvola dívky nalezená mezi hroby na hřbitově vypadala tak klidně a vyrovnaně, jako by zpěvačka zdejšího farního sboru smrt přijala dobrovolně. Ale na jejím těle chybí část oblečení, kdosi ji uškrtil a v nepoužívané márnici zůstaly stopy po černém vosku a zvířecí krvi. Šlo o černou mši s lidskou obětí, nebo je třeba hledat vraha jinde než mezi satanisty? (70 min)

Mrtvola šestnáctileté dívky nalezená mezi hroby na hřbitově na okraji Prahy vypadala tak klidně, spořádaně a vyrovnaně, jako by zpěvačka zdejšího farního sboru smrt přijala dobrovolně. Ale na jejím těle chybí část oblečení, kdosi ji uškrtil. Pár metrů od ní v nepoužívané márnici zůstaly stopy po černém vosku a zvířecí krvi. Šlo o černou mši s lidskou obětí, nebo je třeba hledat vraha jinde než mezi satanisty?

Další informace: skryté titulky

Další díl: 31. červenec, 20:20
Kriminálka Anděl II (7)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «