Menu

Kriminálka Anděl II (13)

20:20 - 21:30, středa (14. srpen)

Nova

Herci: M. Mejzlík, M. Novotný, L. Frej, D. Švehlík, M. Havelka, M. Stropnický, H. Dvořáková, M. Taclík, H. Čermák, M. Kavan, T. Vilišová, N. Vicenová, P. Červinka, R. Vejdovec, E. Stárková

Pistole. Krimiseriál ČR (2010). Loupežná vražda starých manželů je další ze série sofistikovaných loupeží, jichž se podle dostupných důkazů účastnil i policista. Takové případy smí vyšetřovat jen Inspekce Policie České republiky. Proto musí detektivové přibrat do týmu důstojnici poněkud nevlídných způsobů, která se navíc při pátrání pečlivě rozhlíží, kterého z detektivů by odlovila do svého týmu. (70 min)

Loupežná vražda starých manželů je další ze série sofistikovaných loupeží, jichž se podle dostupných důkazů účastnil i policista. Takové případy smí vyšetřovat jen Inspekce Policie České republiky. Proto musí detektivové přibrat do týmu důstojnici poněkud nevlídných způsobů, která se navíc při pátrání pečlivě rozhlíží, kterého z detektivů by odlovila do svého týmu. Český kriminální seriál z prostředí Prahy.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 15. srpen, 20:20
Kriminálka Anděl II (14)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «