Menu

Kriminálka Anděl III (3)

09:50 - 11:00, středa (1. srpen)

Nova

Herci: M. Novotný, H. Vagnerová, I. Chýlková, L. Frej, D. Švehlík, M. Stropnický, H. Dvořáková, M. Taclík, R. Kalvoda, L. Příkazský, J. Hájek, M. Menšíková

Pohřbená zaživa. Krimiseriál ČR (2012). Prodavačku v pobočce mobilního operátora najde ráno její kolegyně udušenou v trezoru. Není to poprvé, co tuto prodejnu navštívili zloději, jenže tentokrát narazili na mnohem dokonalejší sejf. Byl milion v nedobytné pokladně skutečně příčinou brutálního pohřbení zaživa, nebo mají detektivové hledat podezřelé i ve spleti osobních vztahů lidí na prodejně? A jaký zdánlivě nenápadný detail prozradí vraha? (70 min)

Prodavačku v pobočce mobilního operátora najde ráno její kolegyně udušenou v trezoru. Není to poprvé, co tuto prodejnu navštívili zloději, jenže tentokrát narazili na mnohem dokonalejší sejf. Byl milion v nedobytné pokladně skutečně příčinou brutálního pohřbení zaživa, nebo mají detektivové hledat podezřelé i ve spleti osobních vztahů lidí na prodejně? A jaký zdánlivě nenápadný detail prozradí vraha? Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 1. srpen, 20:20
Kriminálka Anděl III (4)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «