Menu

Kriminálka Anděl III (4)

09:50 - 11:00, čtvrtek (2. srpen)

Nova

Herci: M. Novotný, I. Chýlková, L. Frej, O. Navrátil, D. Švehlík, M. Stropnický, M. Štípková, J. Dulava, H. Dvořáková, M. Taclík, Z. Fric, A. Rusevová

Noční taxi. Krimiseriál ČR (2012). Vražda taxikáře, kterého našli s rozbitou hlavou a ukradenou tržbou pod viaduktem na Žižkově, zprvu vypadá jako banální loupežný mord. Ale už první kolečko výslechů svědků ukáže, že také mohlo jít o rafinovanou léčku, do níž se postupně zaplétají mnohem větší ryby z pražského podsvětí. Obchodníci s kradenými auty i pašeráci nelegálního alkoholu. V malém hotelu v okrajové vilové čtvrti tenhle překvapivý příběh v noci před vraždou začal. (70 min)

Vražda taxikáře, kterého našli s rozbitou hlavou a ukradenou tržbou pod viaduktem na Žižkově, zprvu vypadá jako banální případ. Ale už první kolečko výslechů svědků ukáže, že také mohlo jít o rafinovanou léčku, do níž se postupně zaplétají mnohem větší ryby z pražského podsvětí. Obchodníci s kradenými i auty i pašeráci nelegálního alkoholu. V malém hotelu v okrajové vilové čtvrti tento překvapivý příběh v noci před vraždou začal. Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 2. srpen, 20:20
Kriminálka Anděl III (5)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «