Menu

Kriminálka Anděl III (7)

09:50 - 11:00, středa (8. srpen)

Nova

Herci: M. Novotný, I. Chýlková, L. Frej, R. Kuchař, D. Švehlík, M. Stropnický, H. Dvořáková, M. Taclík, H. Čočková, L. Županič, Z. Junák, L. Nešleha

Hlavák. Krimiseriál ČR (2012). Kluk zastřelený výstřelem do týla v parku u pražského Hlavního nádraží patřil do komunity mladých prostitutů. Proč se tímhle způsobem živil syn z rodiny úspěšného politika? Proč tvrdil svým rodičům, že žije v zahraničí? Snaha objasnit příčinu jeho smrti vede detektivy stále hlouběji do zákulisí sexuálního byznysu, kde jsou role jasně rozdělené na ty, kdo se stali dobrovolnými otroky, a ty, kteří je bezohledně zneužívají, aniž by se jich dotkli. (70 min)

Chlapec usmrcený výstřelem do týla v parku u pražského Hlavního nádraží patřil do komunity mladých prostitutů. Proč se tímto způsobem živil syn z rodiny úspěšného politika? A proč tvrdil svým rodičům, že žije v zahraničí? Snaha objasnit příčinu jeho smrti přivádí detektivy stále hlouběji do zákulisí sexuálního byznysu, kde jsou role jasně rozdělené na ty, kdo se stali dobrovolnými otroky, a ty, kteří je bezohledně zneužívají, aniž by se jich dotkli. Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 8. srpen, 20:20
Kriminálka Anděl III (8)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «