Menu

Kriminálka Anděl III (8)

09:45 - 11:00, čtvrtek (9. srpen)

Nova

Herci: M. Novotný, I. Chýlková, L. Frej, D. Švehlík, M. Stropnický, A. Šišková, H. Dvořáková, P. Lněnička, M. Taclík, D. Syslová, P. Nesvačilová, P. Bureš

Oko za oko. Krimiseriál ČR (2012). Identifikovat spálené tělo muže nalezené v Michelském háji je pro detektivy snazší, než pak rozplést důvody, proč byl zabit tak brutálně. Nezdárný syn z podnikatelské rodiny měl nepřátel dost. Jen je třeba objasnit, zda vrazi jsou profesionálové z podsvětí, kteří se chtěli nelítostně pomstít, nebo se naopak někdo snažil ohněm zahladit stopy po náhodném zabití. Rozluštění přinese videonahrávka zločinu, z níž je ale jasné, že tahle oběť nemusí být poslední. (75 min)

Identifikovat spálené tělo muže nalezené v Michelském háji je pro detektivy snazší než pak rozplést důvody, proč byl zabit tak brutálně. Nezdárný syn z podnikatelské rodiny měl nepřátel dost. Jen je třeba objasnit, zda vrazi jsou profesionálové z podsvětí, kteří se chtěli nelítostně pomstít, nebo se naopak někdo snažil ohněm zahladit stopy po náhodném zabití. Rozluštění přinese videonahrávka zločinu, z níž je ale jasné, že tahle oběť nemusí být poslední. Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 9. srpen, 20:20
Kriminálka Anděl III (9)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «