Menu

Kriminálka Anděl III (9)

20:20 - 21:30, čtvrtek (9. srpen)

Nova

Herci: M. Novotný, I. Chýlková, L. Frej, D. Švehlík, M. Stropnický, H. Dvořáková, M. Taclík, K. Pollertová, E. Jenický, Z. Slavíková, V. Jílek, A. Cónová

Panenka. Krimiseriál ČR (2012). Šestnáctiletá dívka, kterou našli na stavbě sídliště pod okny bytu, kam se měl za pár měsíců stěhovat její rozvádějící se otec, provozovala závodní aerobic. Šlo jen o nehodu, nebo o následek rodičovských hádek a přetahování o děti? Stejně tak je ale možné, že je třeba se blíž podívat na poměry uvnitř sportovního klubu, kde se srážejí rodičovské ambice a metody vrcholového sportu s fyzickými možnostmi dospívajících holek. (70 min)

Šestnáctiletá dívka byla nalezena mrtvá na stavbě sídliště pod okny bytu, kam se měl za pár měsíců stěhovat její rozvádějící se otec. Šlo pouze o nehodu, nebo o následek rodičovských hádek? Dívka se intenzivně věnovala závodnímu aerobiku. Je tedy nezbytné se blíž podívat i na poměry uvnitř sportovního klubu, kde se srážejí rodičovské ambice a metody vrcholového sportu s fyzickými možnostmi dospívajících holek. Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 13. srpen, 20:20
Kriminálka Anděl III (10)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «