Menu

Kriminálka Anděl III (14)

09:45 - 11:00, úterý (21. srpen)

Nova

Herci: M. Novotný, I. Chýlková, L. Frej, D. Švehlík, M. Stropnický, H. Dvořáková, D. Bambas, M. Taclík, R. Štolpa, M. Čapka, Z. Hruška, L. Pečenka

V baru, kde se provozuje travesti show, je nalezen uškrcený transsexuál. Byl tak trochu ztracená existence. Vyšetřovat vraždu mezi muži, kteří žárlí jeden na druhého, všichni mají něco společného s drogami, vydíráním, nelegálními kšefty a prostitucí, není nic záviděníhodného. Detektivům ale pomůže fakt, že v tomto prostředí se všichni znají, každý na někoho něco ví, šmírovat a donášet na druhé tu patří k bontonu. Český kriminální seriál z prostředí Prahy (2010). (75 min)

Osmé nebe. Krimiseriál ČR (2012). Transsexuál uškrcený v garderobiérně baru, kde se provozuje travesti show, byl tak trochu ztracená existence. Navíc vyšetřovat vraždu mezi muži, kteří žárlí jeden na druhého, všichni mají něco společného s drogami, vydíráním, nelegálními kšefty a prostitucí, to není nic záviděníhodného. Detektivům ale napomůže fakt, že v tomhle prostředí se všichni znají, každý na někoho něco ví a tak trochu šmírovat a donášet na druhé tu patří k bontonu.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 22. srpen, 09:45
Kriminálka Anděl III (15)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «