Menu

Kriminálka Anděl III (11)

20:20 - 21:30, neděle (13. srpen)

Nova

Herci: M. Novotný, I. Chýlková, D. Švehlík, M. Stropnický, P. Lustigová, H. Dvořáková, M. Taclík, O. Brandcuzský, A. Proshek, Z. Poulová

Nehoda. Krimiseriál ČR (2012). Auto se dvěma mrtvými nalezené v lesní strži už po prvním ohledání vykazuje znaky fingované nehody, která měla zahladit stopy po dvojnásobné vraždě. K ní došlo v nepříliš vzdálené rekreační chatě, kde bydlel rozvedený muž se svou novou partnerkou. Vyřídil si s ním účty bývalý kamarád, s nímž se nepohodl kvůli podnikání, nebo manželka, kterou rozvodová situace přivedla do ekonomických potíží? A jsou ti dva jediní mrtví v tomhle případu? (70 min)

Nehoda. Krimiseriál ČR (2010). Auto se dvěma mrtvými, nalezené v lesní strži, už po prvním ohledání vykazuje znaky fingované nehody, která měla zahladit stopy po dvojnásobné vraždě. K ní došlo v nepříliš vzdálené rekreační chatě, kde bydlel rozvedený muž se svou novou partnerkou. Vyřídil si s ním účty bývalý kamarád, s nímž se nepohodl kvůli podnikání, nebo manželka, kterou rozvodová situace přivedla do ekonomických potíží? A jsou ti dva jediní mrtví v tomhle případu?

Další informace: skryté titulky

Další díl: 13. srpen, 21:30
Kriminálka Anděl III (12)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «