Menu

Kriminálka Anděl III (12)

21:30 - 22:50, neděle (13. srpen)

Nova

Herci: P. Kříž, M. Novotný, I. Jirešová, I. Chýlková, D. Švehlík, M. Stropnický, H. Dvořáková, E. Režnarová, M. Taclík, L. Novotný, P. Vodička

Tajné pohřby. Krimiseriál ČR (2012). Při pohřbu na Olšanských hřbitovech si všimnou pozůstalí, že v jámě, kam se hrobníci chystají spustit rakev, už jedno nepříliš dobře zakopané tělo leží. Odhalili detektivové způsob, jakým se kdosi po léta zbavuje nepohodlných mrtvol? Pátrání mezi pohřešovanými naznačuje, že to tak opravdu bude, ale je zvláštní, že kruh potenciálně podezřelých se stále úžeji svírá okolo samotného hřbitova a jeho zaměstnanců. (80 min)

Tajné pohřby. Krimiseriál ČR (2010). Při pohřbu na Olšanských hřbitovech si všimnou pozůstalí, že v jámě, kam se hrobníci chystají spustit rakev, už jedno nepříliš dobře zakopané tělo leží. Odhalili detektivové způsob, jakým se kdosi po léta zbavuje nepohodlných mrtvol? Pátrání mezi pohřešovanými naznačuje, že to tak opravdu bude, ale je zvláštní, že kruh potenciálně podezřelých se stále úžeji svírá okolo samotného hřbitova a jeho zaměstnanců.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 14. srpen, 20:20
Kriminálka Anděl III (13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «